Kim12345

Může se místo inkoustu použít modrá tuš?

Na razítka.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. je to tuŠ!!!
  2. použít k čemu a jak?

___
Třeba pokud po někom hodíš lahvičku, je úplně jedno, jestli uvnitř bude tuš nebo inkoust…
_____________­___________________
„Na razítka“ se nepoužívá ani tuš, ani inkoust – ale razítkovací barva…
A podle povrchu, na který razítkuješ, se volí její druh.

Další odpovědi
Drap

Tuš má trochu jiné vlastnosti než inkoust. Záleží na co ji chceš použít. Do kvalitního plnícího pera bych tuš nedal

Emefej

Tuž? Kde a jak použít?

anonym

Originál tetovací barvu!

Dochy

Do plnícího pera tuš? Tipnul bych že ho ucpeš, je to jiný typ barvy.

Na razítka? Předpokládám, že si zničíš polštářek, protože ta tuš Ti tam během několika málo hodin zatuhne. Ale sám jsem to nezkoušel. Když to zkusíš, dej nám sem pak výsledek.

Klaproth

Na razítka se nepoužívá inkoust ani tuš, ale razítkovací barva.

hadi.ce

Jasně, že jí můžeš použít, ovšem jak to dopadne ve finále, …

Drap

Na razítka se používá razítková barva. Nepoužívá se ani inkoust, ani tuš.