může se mi rozbít pc ? HP ProBook 4525s

dobtý de . potřebolvala bych poradim mám notebook HP ProBook4525s , instaluje se mi tam něco ohledně ICQ a nejspíš se to seklo !a nejde to zavřít a vypnout ani restartovat pc také nejde ! zajímalo by mě když vypnu pc hlavním vypínačem jestli se s ním může něco stát !! předem děkuji za užitečné odpovědi ! :D

Nejlepší odpověď
Hlada

Technicky se nic nestane, po nedokončené instalaci ale na disku zůstane smetí. Zkus pomocí Ctrl+Alt+Del otevřít Správce úloh a ukončit aplikaci nebo proces na kterém to visí.

Další odpovědi
Beny

Já myslím že by se mu nemělo nic stát !