bolak

Může se mi něco stát, když omylem sním vlasy?

Dejme tomu dvacet deka.

Nejlepší odpověď
Alesh

Kdysi jsem slyšel, že někde v Anglii byla holka, co si furt okusovala vlasy. Prý ji ale zůstávaly v žaludku a nějak se jí to tam nakupilo, takže ji operovali a nějak se to nepovedlo, tak to prý nerozdejchala. Jestli to je nějaký výchovný blábol, typu: děti nekousejte si vlasy, netuším.

Další odpovědi
Lorrien

Tak tahle otázka musela vyžadovat nasazení všech Vašich mozkových buněk :D No, pokud se jimi neudusíte, protože některé bývají dlouhé, tak vyjdou ven tudy, kudy vešly, protože je to opravdu nechutné a Vy se stoprocentně nepřemůžete a vyzvracíte je… Pakliže je nevyzvracíte, vyjdou spodem, protože je žaludek nestráví… teda myslím… to by chtělo názor odborníka :D

kapka

Řekla bych, že nejblíž je Alesh. Taky jsem viděla nějaký dokument v tv, tam snad někdo snědl hodně vlasů z hladu, když byl někde zavřený, týraný. Zůstalo to v žaludku. Jsou s tím zdravotní komplikace.
A ještě uvažuji tak, že třeba kočka při lízání srsti spolyká dost chlupů a pak je musí vyzvrátit, když se v žaludku nahromadí. Spodem by neodešly.
Člověk to ale vyzvrátit neumí, není pro něj obvyklé jíst vlasy.
Jeden vlas určitě nevadí, ten se obalí v tom ostatním odpadu a vyjde.
No, ale sníst dvacet deka vlasů omylem, to zní dost nepravděpodobně. 🙂

huxa

:D vážně „omylem“ dvacet deka šunky s kečupem mám na celou večeři…

nemělo by se ti nic stát, možná trošku bude bolet břicho, ale nestráví se ti to dobře, takže poté možno mít problémy se zácpou ;)

anonym

Najdi si na Wikipedii co je bezoár. V tvém případě by se jednalo o trichobezoár. Prostě smotek vlasů nebo chlupů, který mívají některá zvířata a i lidé. U lidí se jedná o psychickou poruchu.

sevos

Mohl by jsí skončit jako Michal Kolesa,protože normální člověk nesní 20 deka vlasů ani omylem.

Lucijej

Vlasy člověk opravdu nestráví, buď ho ucpou, dají zpátečku anebo uvíznou, a pak budeš nejdřív na chíru a potem na psýchu.

To bych chtěla viděl omylem 20 deka :D

bolak

tak prej existuje i taková nemoc, jmenuje se tricofagie > http://www.no­vinky.cz/koktej­l/208382-divka-nedokaze-prestat-jist-sve-vlasy-v-brise-mela-kilogramovy-chomac.html

ale mně šlo čistě o požití z nedopatření…a cizích vlasů, né mojich

anonym

lorrien, budte opatrna s odpovedi .. bolak chce k odpovedi vetsinou i video ..

  • iv-

bolak

noaby taky ne, číst odpověď bez videa, to je jako cumlat bonbón uchem..

anonym

tak se tocte v noci k vasi pani zadkem a nezerte ji ty vlasy .. chudinka jedna plesata ! -iv-

bolak

když já sem vlasofil :(

anonym

tak zerte paruky … !

bolak

když to není vono, ty se necukaj :D

anonym

to je domaci nasili … !

briketka10

bolaku a viděl si kočku jak se olizuje ?? ale to je chlupofilie..
no a co dělá s těma chlupama taky je vyvrhne :)
ale každá to nedělá, jako můj kocourek teď nee..
Briketka každou chvilku a Macík taky jen občas :D

briketka10

hledala jsem nějaké vídeo, ale nenašla jiné než toto úchvatné kotě :DD
http://www.you­tube.com/watch?v=y­eG_ufHxH64