HDMI

Může se jezdit na čtyřkolkách od 15 let?

Nejlepší odpověď
Rocker

Jsou i malé čtyřkolky,na kterých se dá jezdit třeba v 10 letech,ale jen mimo silnici,třeba po zahradě,nebo v lese,samozřejmě pod dohledem dospělého.Na velké čtyřkolce se může asi až od 18

Další odpovědi
tom004

S ohledem na záplavu dotazů týkajících se druhů řidičského oprávnění, které je vyžadováno k řízení motorek, mopedů, čtyřkolek apod., budou další řádky věnovány právě této problematice.

Zdroj: http://www.au­toweb.cz/jaky-ridicsky-prukaz-je-treba-na-motorku/

gogogod

ano ale na něakou specialni jenom na normalni ne.

natushka

ano,může mému synovi je také 15 a o tuto záležitost jsem se starala.ano,můžete jezdit od 15.let

cukrar

nemůžete na věřejných komunikacích, po zahradě ano.

natushka, jakou čtyřkolku a kde může jezdit?
Děkuji

Fredosar

Záleží na druhu, repektive kategorii vozidla, která je zapsána v TP,pokud čtyčkolka TP má.Od toho se potom vyvíjí vyžadovaný druh řidičského oprávnění.

taxio

Ano ale musí mít 50 ccm a musíš mít řidičák jestli chceš na silnici ten stojí cca od 3 do 5 tísíc