misicka2310

Může se jednat o plodovou vodu???

Ahojky ted jsem si četla jeden článek na internetu ve kterem píší že plodová voda je skoro stejná jako kdyby vám unikala moč a má otázka je taky taková už asy tyden se mi zdá že mi moč uniká a ted po přečtení článku se obávám nejhoršího aby to nebyla plodová voda myslíte že bych to nějak poznala ??? Nebo rozeznala jsem ve 36t+3dny.dekuji za odpověd

Nejlepší odpověď
panenka

obávat se nemusíte ano vypadá to jako unikání moči.plodová voda je čirá voda po odtekání by jste měla mít bolesti v bříšku začala by jste mít stahy po minutách třeba po 5 nebo i po 2 jsem měla já. určitě by jste to poznala nebojte.už jste skoro v závěru těhotenství proto se hlídejte a jakmile nastoupí jaká koliv bolest nebo změna zavolejte si např:do nemocnice a tam se poptejte zda už je čas.zatím budte v klidu zřejmě se jednalo jen o poslíčky kteří se objevují v závěru těhotenství.

Další odpovědi
Nuk nuk

Také si myslím, že obavy jsou zbytečné. Plodová voda by Vám nejspíš neodtékala týden. Spíš se jedná o náhlý a intenzivní proud tekutiny.
Ty kontrakce, které zmiňuje panenka se nemusí u každé rodičky dostavit hned po odtoku plodové vody, ale týden by to nejspíš netrvalo, spíše by to bylo řádově v hodinách, ač některým to může trvat i celý den.

Co se týče úniku moči, vím moc dobře, jak je to nepříemná záležitost, ale v těhotenství, zvlášť takhle ke konci, je to holt normální.

HOdně štěstíčka a přesvědčte mimčo, ať tam určitě ještě pár dní zůstane ;)