Pokročilý

Může se jednat o plodovou vodu???

Ahojky ted jsem si četla jeden článek na internetu ve kterem píší že plodová voda je skoro stejná jako kdyby vám unikala moč a má otázka je taky taková už asy tyden se mi zdá že mi moč uniká a ted po přečtení článku se obávám nejhoršího aby to nebyla plodová voda myslíte že bych to nějak poznala ??? Nebo rozeznala jsem ve 36t+3dny.dekuji za odpověd

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

obávat se nemusíte ano vypadá to jako unikání moči.plodová voda je čirá voda po odtekání by jste měla mít bolesti v bříšku začala by jste mít stahy po minutách třeba po 5 nebo i po 2 jsem měla já. určitě by jste to poznala nebojte.už jste skoro v závěru těhotenství proto se hlídejte a jakmile nastoupí jaká koliv bolest nebo změna zavolejte si např:do nemocnice a tam se poptejte zda už je čas.zatím budte v klidu zřejmě se jednalo jen o poslíčky kteří se objevují v závěru těhotenství.

Další odpovědi:

Stříbrný

Také si myslím, že obavy jsou zbytečné. Plodová voda by Vám nejspíš neodtékala týden. Spíš se jedná o náhlý a intenzivní proud tekutiny.
Ty kontrakce, které zmiňuje panenka se nemusí u každé rodičky dostavit hned po odtoku plodové vody, ale týden by to nejspíš netrvalo, spíše by to bylo řádově v hodinách, ač některým to může trvat i celý den.

Co se týče úniku moči, vím moc dobře, jak je to nepříemná záležitost, ale v těhotenství, zvlášť takhle ke konci, je to holt normální.

HOdně štěstíčka a přesvědčte mimčo, ať tam určitě ještě pár dní zůstane ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.