Avatar uživatele
láďa1

Může se grilovat na balkoně v paneláku?

Doplňuji:
Dívám se na elektrický gril,ale příprava masa může také sousedům"smrdět"­.Určitě nebudu grilovat na uhlí-bohužel…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, vivatis před 4434 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud si nikdo nestěžuje, tak proč ne. Zakázané to neni

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

nesmíš s tím obtěžovat sousedy …to je těžké- lidé jsou bezohlední hlavně ,že mají dobrůtky
Doplňuji:
Mám elektrický gril /nebydlíme v paneláku -nikoho tedy neobtěžujeme/-jistěže maso při grilování voní…někomu může smrdět
.
Jen gril nečoudí ,jako když se pod ním topí uhlím

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Nesmí,pokud se jedná o klasický venkovní gril.Jukněte na městskou vyhlášku.
Doplňuji:
tak pokud se nejedná o otevřený oheň-proč by ne.Ovšem záleží na sousedech,pokud si budou stěžovat že je ta vůně nebo smrad obtěžuje,budete si to elektrický grilování muset odpustit.

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Zkus a uvidíš 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlkadam10

Ano. Myslím že když nebudeš grilovat non-stop tak to nikomu vadit nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Pokud máš se sousedy dobré vztahy, zkus to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrdostal

Pokud to nezakazuje nějaký domovní řád nebo něco podobného, tak určitě ano. Nejlepší je na to ale mít elektrický gril, protože ten nejméně „čoudí.“ Právě na elektrickém grilu jsme na balkoně našeho panelového bytu grilovali dřív poměrně často. Teď, když máme dům se zahradou jsem ale trochu povýšil a koupil si takový velký plynový gril, který jsem si vybral podle recenzí na http://www.levny-zahradni-gril.cz/

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek