Avatar uživatele
Jahoda

Může se dotyčný přiznat, proč mi smazal otázku?

Dnes jsem zde pokládala tuto otázku:

Přišel ně z Vás také takový e-mail?

Před chvílí mi přišel nechutný e-mail od uživatele Gwmmmm, kde se mne ptal na léčení koprofilie. Následně otázku položil na Odpovědi. Přišel někomu z Vás také takový nechutný e-mail? Docela by mne zajímalo, proč si vybral mě, když jsem tam teď dlouho nebyla.

Díky za odpovědi.
Pěkný den.

P.S.: Není to žádná věda, ale ptám se pro info. Díky.
P.S. 2: Omlouvám se, v nadpise mi chybí půl slova. Oprava – Někomu.

Otázku mi admin z hl. strany přesunul do kategorie Ankety a zábava, načež jsem si ji vrátila zpět na hl. stranu. Je jasné, že admin moji otázku viděl a kdyby ji smazat chtěl, smazal by ji chvíli po vložení.
Tudíž to musel být nějaký uživatel.
Nenechalo mne to v klidu, jelikož otázka byla jako každá jiná – vulgarismy, SPAM a podobné tam nebyly.

Prosím, zda by se mi dotyčný mohl přiznat osobně, proč tak učinil?

Děkuji.
Doplňuji:
Otázka byla smazána, protože jste nedbala přesunu administrátorem a ji přesunula zpět do kategorie, kde neměla co dělat.

Administrátor
Odpovědi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, anonym před 4813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

dotyčný se nepřizná nebot mu chybí dvě zásadní věci: ta první je slušnost a druhá odvaha,mažou jen admíni a zbabělci

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Určitě se nepřizná, maximálně Ti dojde dlší nechutný e-mail.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Tady ti nikdo neřekne, kdo to byl. Schovává se a tlemí se za rohem. Bohužel tak to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Je to jako by ji ukradl. TAk i tady jsou už zloději

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Je to veľmi vážne.
Podľa otázky Jahody som sa pozrela na profil menovaného v otázke
Gwmmmm
člen od 2/2011
Ceske Budejovice
má len jeden príspevok. Zjavne ide o Alter Ego (druhé ja) niektorého užívateľa, ktorý sa určite neprizná a asi to on (ona) vymazal

před 4813 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek