Jahoda

Může se dotyčný přiznat, proč mi smazal otázku?

Dnes jsem zde pokládala tuto otázku:

Přišel ně z Vás také takový e-mail?

Před chvílí mi přišel nechutný e-mail od uživatele Gwmmmm, kde se mne ptal na léčení koprofilie. Následně otázku položil na Odpovědi. Přišel někomu z Vás také takový nechutný e-mail? Docela by mne zajímalo, proč si vybral mě, když jsem tam teď dlouho nebyla.

Díky za odpovědi.
Pěkný den.

P.S.: Není to žádná věda, ale ptám se pro info. Díky.
P.S. 2: Omlouvám se, v nadpise mi chybí půl slova. Oprava – Někomu.

Otázku mi admin z hl. strany přesunul do kategorie Ankety a zábava, načež jsem si ji vrátila zpět na hl. stranu. Je jasné, že admin moji otázku viděl a kdyby ji smazat chtěl, smazal by ji chvíli po vložení.
Tudíž to musel být nějaký uživatel.
Nenechalo mne to v klidu, jelikož otázka byla jako každá jiná – vulgarismy, SPAM a podobné tam nebyly.

Prosím, zda by se mi dotyčný mohl přiznat osobně, proč tak učinil?

Děkuji.
Doplňuji:
Otázka byla smazána, protože jste nedbala přesunu administrátorem a ji přesunula zpět do kategorie, kde neměla co dělat.

Administrátor
Odpovědi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

dotyčný se nepřizná nebot mu chybí dvě zásadní věci: ta první je slušnost a druhá odvaha,mažou jen admíni a zbabělci

Další odpovědi
BEAES

Určitě se nepřizná, maximálně Ti dojde dlší nechutný e-mail.

Miroslavst

Tady ti nikdo neřekne, kdo to byl. Schovává se a tlemí se za rohem. Bohužel tak to je.

Mousinek

Je to jako by ji ukradl. TAk i tady jsou už zloději

led

Je to veľmi vážne.
Podľa otázky Jahody som sa pozrela na profil menovaného v otázke
Gwmmmm
člen od 2/2011
Ceske Budejovice
má len jeden príspevok. Zjavne ide o Alter Ego (druhé ja) niektorého užívateľa, ktorý sa určite neprizná a asi to on (ona) vymazal