Radomír.cz

Může se do domácího elektrického kompostu dát plast či papír?

Domácí kompost

Odpovědi
jáára

co to je elektrický kompost?

Pepa25

Řídil bych se návodem ke kompostéru … Ale předpokládám, že papír ani plast tam nepatří …

www

Upřesni si pojmy kompost a kompostér !
Ani do elektrického kompostéru plasty rozhodně nepatří, toto zařízení totiž dokáže zpracovat jen bio odpad 🙂
Doplňuji:
Papírovina je však přirozenými procesy zpracována úspěšně i v normálním kompostu.

Dochy

Pokud tím kompostem myslíš kompostér, pak papír omezeně (záleží jaký papír a čím byl znečištěn) plast je ten, který je pro kompostování určen (existuje nějaká folie co vypadá jako mikroten, ale je z nějakého škrobu a rozkládá se – dělaj se z ní sáčky na bioodpad)