Peter Kus

Může se detektor kovu používat i při silném dešti?

Nejlepší odpověď
gecco

Může se i při silném dešti kouřit??
😁

No – někdo může, jinýho by to zabilo…
😁

Další odpovědi
Agneta

To jsi ještě nikdy neviděl, jak hledají pod vodou (?), nebo stojí v metrové vodě, a hledají naplavené zlato:D

Pardon, pokud myslíš jen normální hledačku, tak to snad víš, že je utěsněná asi jako normální foťák, takže si musíš koupit takovou, jakou budeš potřebovat:D

Klaproth

Takový, který je k tomu určen, se v dešti používat může.

Archi

Používat se pochopitelně může … ale jen do té doby než do něj nateče voda a „umře“ . Lidé to většinou nouzově řeší igelitovými sáčky navlečenými přes jednotku s elektronikou­/displejem nebo různými speciálními obaly. Na trhu se ale najdou i detektory, které jsou weatherproof neboli voděodolné. Například americká firma Fisher přišla nedávno se 2 novými cenově dostupnými modely F22 a F44, kterým nevadí nejen déšť, ale přežijí i ponoření do vody v podobě pádu do rybníka či potoka (horší to bude s detektorářem). Více informací můžete zjistit na webu detektory.cz