Major Zeman

Může se člověku změnit výraz nebo tvar obličeje po trhání zubů?

Je to asi hloupost, ale mě jen tak napadlo, přece jen, zuby trošku pomáhají utvářet tvar tváře a když se vytrhnou, tak na místě, kde dané zuby drželi tvar tváře, tak bude díra a tudíž se tvář změní ..

a nebo je to blbost?

Nejlepší odpověď
anonym

Není to blbost, ale asi jich musí chybět víc, než jeden,dva, koukni na seniory, když si vyndaj zuby, jak se jim tak jako vtáhne ta tvář dovnitř, rty ne, že jsou jiné, ale nejsou už žádné, ten člověk jako kdyby zestárnul o mnoho, mnoho let

Další odpovědi
pusinka50

Není to blbost. Stačí vytrhnout 2 stoličky a půlka tváře se oproti druhé půlce tváře propadne a je to vidět při bližším pohledu. Přesně jak se říkalo o filmové star začátku minulého století Marlene Ditrich, ta si nechala vytrhat všechny stoličky a lícní kosti se jí úplně vtáhly dovnitř tváří.

uccello

Mě před pár lety trhali horní stoličku a za tu dobu se mi pravá strana malinko změnila. Dolní čelist je na pravé straně více sevřená s horní.

Emefej

Mě se výraz obličeje mění už před trháním.