Avatar uživatele
Zlatý

Může se člověk

opupínkovat,když změní příchuť e-liquidu?
Vím,blbá otázka,ale furt přemýšlím,z čeho mě mohlo něco podobného postihnout(viz otázka Co to může být?)
Doktor mě napsal mast a že když se to nezlepší,tak mám nakráčet rovnou na kožní(tam jsem měla naklusat já trubka už v pondělí)Tak mě jen napadlo,že jsem v pátek večer vyměnila náplň do e-cigára a v neděli jsem byla pupínkatá.

Mimochodem:co má otázka z kategorie zdraví společného s doporučenými kategoriemi vzdělání, práce, internet, hardware?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

A víš, že asni ano?! Zadej si do vyhledávače: e-liquid alergie - a vyběhne ti tam toho spousta. Já našla třeba tuhle zajímavou diskuzi, ve které jeden z účastníků popisuje podobné potíže jako nedávno ty...
http://e-cigaretafans.eu/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Myslím že může. Teoreticky by to mohla způsobit alergie na některou složku nové náplně.


Avatar uživatele
Zlatý

e-cigareta obsahuje propylenglykol, ale já nemám s tím liquidem jen s atomizerem - tankem mě alergie nehrozí, třeba více vdechuješ nebo ty náplně jsou kdoví odkud :(

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.