Konan-Pain

Může se boxer a NO naučit a dělat agility a všechny triky z dogdancingu?

Nejlepší odpověď
anonym

Mohou, co by nemohli? Jiná plemena v této velikosti jsou ale rozhodně vhodnější
pro disciplíny, jaké uvádíš. Tyto sporty jako činnost pro volný čas jsou vhodné, ale pokud bys chtěla soutěžit na vyšší úrovni, s NO nebo boxerem bys toho dosahovala jen těžko.
V soutěžích agility nebo dogdancingu se tato plemena na předních místech zpravidla neumisťují. Boxera navíc limituje letní počasí, kdy není dobré s ním provozovat fyzickou zátěžovou aktivitu .

Další odpovědi
Drap

Může, chce to jen vytrvalost a důslednost při výcviku.

bloop2000

NO určitě, máme doma hned 3 a není problém.