Gizzy

Může se alkohol na Augmentin 625 mg?

Zdravím, beru antibiotika – Augmentin 625 mg a nikde sem neviděl, co se smí a co ne a u některých anti. se nesmí alkohol. Můžu na tato antibiotika pít alkohol?

Odpovědi
Kepler

Zrovna taky Augmentin beru a v příbalovém letáku jsem nenašel nic, co by alkohol zakazovalo. Takže co není zakázáno, je povoleno.

quentos

Kdysi jsem bral krátce antibiotika, v jejichž příbalovém letáku se alkohol taky výslovně nezakazoval. Zeptal jsem se na to a bylo mi řečeno, že „by se neměl“…
Odpověď nikerosky bych upřesnil – neztrácí tím účinek, naopak se účinek zesiluje a játra s tím mají dvakrát víc práce. Alkohol se nedoporučuje zejména vzhledem k riziku selhání jater.

Šidlo

máte dve játra ako klingoni?

jasné, že nie

MobilManiak

Nejlepší odpověď asi dostaneš v lékárně, jdi se tam zeptat, že máš ty a ty prášky a jestli na ně smíš pít alkohol.
Taky jsem to nenašel, ale jistota je jistota.

nikeroska

Podle me by se alkohol neměl uzívat současné s jakýmakoliv tabletkami. Ztrácí tím účinek.

mosoj

Jestli si chceš zničit játra tak jen dál !
Otázka je hodná člověka 21. století.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.