pizlicka

Může se 78letý muž zamilovat?

Zajímalo by mě myšlení lidí v tomto věku. Můžou se muži, kteří mají skoro 80 let, ještě zamilovat? Nemám na mysli sex, to je něco jiného. Myslim,jestli v tomto věku může muži ještě vzplanout srdce k ženě.

Nejlepší odpověď
ivzez

Samozřejmě, že ano.

Další odpovědi
dudu

Ano i v tomto věku běhají za děvčaty, jen občas zapomenou co jim vlastně chtěli.

Lamalam

Znáš příběh Ulriky von Levetzow a jejího milence?

nyjono

Jistě, že může. Proč by nemohl?
Jen to bude trochu jiný vztah než ve 20 letech.
Ale také plný a intenzivní.

ten který je

I v tolika letech má člověk emoce.

Lukáš Rusek

Ano. Proč by ne? Vždyť na zamilování nejsou žádné buňky nebo něco. Prostě se člověku ta žena líbí tak se zamiluje. A to líbí nemyslím krásu, ale chování atd..

Rommart

Láska kvete v každém věku, a i pozdní věk přináší lidem nádherné prožitky a lásku. Protože člověk v tomto věku nechce být ztracen v samotě, jen proto že je starý. A pokud chce milovat, tak mu v tom nelze bránit. Pokud ovšem na jedné straně nestojí Zlatokopka. Které nejde o lásku ale o prospěch.

led

Láske vek neprekáža.

Mc Merkurion

… opět genderově zaměřená otázka >>> nejen muži, ale i ženy se mohou v 78 a více letech zamilovat – když se jich ovšem dožijí …

zjentek

Pokud zvládá pracovat, zvládne i milovat-

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/422523-penzista-zacal-v-89-letech-shanet-praci-aby-neumrel-nudou.html