Gestas

Může se 18letá žena koupat v Tatralandii nahoře bez?

Drap: To by ses divil, jaká je tam po 5 hodinách nuda. Dej mi odkaz, kde přesně se to zapovídá, protože chlapi i malé holky se tak koupat můžou.

Odpovědi
luckykubrt

A proč by nemohla ? Rozhodně lepší než se koupat v burce ! 🙂

klumprt

18letá ano. I kdejaká třicítka nebo čtyříctka by mohla. Po padesátce bych už to moc nedoporučoval.

Drap

Ne nemůže. Neni to nuda areál.

bububabu

Slušná žena se nikde veřejně nekoupe nahoře bez..

Dochy

bubu: Já bych slušnost a způsob oblékání při koupání nedával příliš k sobě. To že ženská má mít zahalena prsa je jen kulturní zvyk, stejně jako že v IS musí mít žena zahalenej i nos. Nic to nevypovídá o jejím charakteru.