huxa

Může prodej „push-upek“ za větší počet znásilnění dětí od pedofilů?

Přijde mi to logické-zúží se množina, pravděpodobnost výběru objektu z této množiny se zvětší. Vzhledem k tomu, že push-upky používají většinou dívky starší 15 let, vzroste počet objektů v této množině s věkem pod 15 let.
Navíc ještě musíme započítat zklamání a frustraci mužů/žen, které si najdou přítelkyni nosící push-upky, poté ji jí sundají a nebudou se stačit divit. Push-upky touto teorií tedy ubližují dětem, pedofilům, jejich nositelkám i partnerům jejich nositelek. Proč si je tedy někdo bere na sebe?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Tvoje argumenty postrádají logiku, podle nich by se měl zakázat prodej brousků, protože ostrý nůž je nebezpečnější než tupý.

Další odpovědi
Löwe

Může prodej aut za větší počet opilých za volantem? Odpověď je ne, stejně jako na tuto otázku. Pedofilům je jedno, jestli má to nebo ono. Navíc se nejedná o nic dobrovolného. K tomu příkladu s přítelkyněmi: Aspoň se ukáže, jestli ji dotyčný má rád a nebo ji chce jen do postele. Holt příroda nadělila každému jinak.

Agneta

A může prodej minisukní – nošených mezi půlnocí a ránem, při průchodu parkem (po konzumaci alkoholu) – za zvýšený počet znásilnění? :DDD

gecco

Lamalam – naopak, horší je to, když je to tupé…
😉