Kroupič

Může přežít blecha psí třeba v posteli? A opravdu nejde na člověka?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Samozřejmě, že může na člověka. Jednou jsem to zažila na vlastní kůži! Nevím, kdo rozšířil ten nesmysl, že nechodí na lidi.

Další odpovědi
Drap

Pžežít v posteli může, ale že by nešla na člověka je nesmysl.

hanulka11

to jsou pověry ,že nejdou psí blechy na lidi …jistěže jdou

Damiana

Svěrákovi taky není radno věřit všechno, i když to říká Kemr 🙂
Pokud udržujete čistotu, blechy nemají šanci. Pokoušou (poštípou) vás ale stejně jako psa, tomu věřte. Máte krev, jste savec a to jim stačí.

BENYTA

Postel (používaná), je pro blechu i jiné parazity ideálním prostředím pro život i množení, díky kombinaci tepla a vlhkosti.
Pokud máte podezření, že tam s vámi a s vaším pejskem bydlí, opatrně vysvlečte pokrývku z kapny a i s prostěradlem sbalte do uzlíku a hned do pračky nebo do mrazáku.Pračka je jistější.