tomas21

Může pracovník bezpečnostní agentury v obchodě zkontrolovat tašku (např. kabelku, batoh…)?

Nejlepší odpověď
ReHu

Nejsem si jistá, ale domnívám se, že ne. Tedy ne bez vašeho souhlasu.
Myslím, že v televizi ve zprávách říkali, že by měl zavolat policii, prostě někoho s touto pravomocí.

Další odpovědi
anonym

Jedna moc užitečná odpoveď od Miroslavst.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pravo-pokladni-pri-nahlizeni-tasek

Miroslavst

Jak už jsem dříve odpovídal, tak v žádném případě. Dokonce by to neměla provádět ani MP, ale pouze republiková policie.
Jinak viz. odkaz.

Lucija

pokun na to nema vase svoleni nebo nejakej opravnenej duvod tak ne.