zjentek

Může pornoherečka v pracovní době „doopravdy bejt“?

… jestli má v prac. době úplně stejně zakázaný „být“, jako má třeba dělník zakázaný pít… anebo myslíte, že si může v robotě dělat, co chce, a užívat si? A je nějaká metoda, která kontroluje, zda „ještě hraje“, či „už užívá“? Normální herec (třeba Polívka) přeci taky pije, ale určitě v tý štamprli nesmí mít vodku… že jo ;q

Nejlepší odpověď
Emefej

Záleží na tom, jak má napsanou pracovní smlouvu. Myslíš, že pornoherci muži všechny orgasmy předstírají?

Další odpovědi
ReHu

Ty jí to nepřeje, nebo co?
Na rozdíl od alkoholu orgasmus nenarušuje pracovní výkon.
A vetšinou stejně předstírají. Je to přece jen práce.
Na rozdíl od žen, které předstírají a v práci nejsou 🙂

lexx

ženský jsou herečky a komediantky k pohledání, sex je divadlo…a co se pití týče, co naše hlava státu a jeho vyhlášená slabost pro karlovarský lepidlo, to myslíte že má ve flašce namíchaný urologický čaj ?

Agneta

Ta otázka je „chytrá a hloupá současně“ :DDD > A tak asi ty odpovědi by měly podle toho být :DDD

zjentek

..na tomto příkladu alespoň jasně vidíš, že jaing a jiang jsou u mě dokonale v rovnováze ;q