Lubínek

Může police stát, měřit a zastavovat ostatní vozidla na autobusové zastávce?

Nejlepší odpověď
tom004

Ne,protože pravidla silničního provozu platí i pro ně.Tedy měla by. Mohou,jenom pokud se jejich vozidla účastní zásahových akcí.

Další odpovědi
lukas.zmizik

podle nasich pravidel nesmi na autobusove zastavce zastavit a stat ani autobus

juie

Je mi líto,ale nepochopila jsem otázku… :/

cukrar

Ano, může,
ale určitě ne všechny úkony tak jak jste je popsal. To by nestihla změřit, vyhodnotit a zastavit na tak malém kousku.
Lukáši, máte pravdu, ani autobus, ale policie ano…

Mucillinka

Může, protože jim nemá kdo vynadat a dát pokutu..Oni můžou přece všechno :)