jmachan

muze po mne zadat policie v memdvorku ridicsky prukaz.

Doplňuji:
nemel jsem bryle a prilbu

Nejlepší odpověď
tom004

To záleží na tom,jaký k tomu mají důvod.Jestli jsi spáchal nějaký přestupek během jízdy,a „dohnali“ Tě,až na dvoře,tak ano.Jestli tam vstoupili bez jakéhokoliv oprávnění,tak ne.
Doplňuji:
Tak není co řešit.Lepší kontrola policajtem,než patologem.

Další odpovědi
hanulka11

možná jsi udělal přestupek a sledovali tě ne?
Doplňuji:
hazarduješ se životem , jistě …bez přilby nesmíš jezdit

žolik

Pokud jste udělal nějaký přestupek na silnici tak ano,pokud né tak namůžou.

Zdroj: žolík

venkovan

Republiková či obecní. První za jistých okolností může, ale stejně bych si nechal napsat protokol a získal čas na ověření jejich postupu, obecní si může trhnout – ta na takové kontroly nemá nárok.