Miška007

Může parta nezletilých na raft?

Může vyrazit parta nezletilých-16,17 let-na raft bez doprovodu dospělé osoby asi na 4 dny? Nebude s tím někde nějaký problém? (myslím v půjčovně či v kempu) Chystáme se v srpnu v 6 lidech na Otavu či Vltavu, jsem zvětšiny začátečníci, myslíte, že nám postačí 1 raft pro 6 osob?
Co si vzít s sebou?

Nejlepší odpověď
anonym

Může – pokud je jejich rodiče pustí… V některých půjčovnách ale mohou mít nezletilí problém s půjčením lodi – doporučuju si to předem zjistit.
Jestli vám bude 1 raft stačit je těžké odhadnout – kolik povezete věcí (a v čem?) – 6 lidí a 6 sudů je i na Colorado450 (nejobvyklejší raft v půjčovnách) hodně.
A obecně – spíše si půjčte 3 kanoe – jednak se daleko méně nadřete a jednak si užijete mnohem více srandy (a do MaKu Vydry – asi nejobvyklejší pevné kanoe v půjčovnách, se v pohodě vejdou dva 50 l sudy).
😉