zdrazil

Muze osoba prihlasit jinou osobu do registru vozidel bez jeho vedomi,souhla­su,podpisu ci dokladu(OP,Řid­.Prukazu)deku­ji

Doplňuji:
Muze mit z toho problem ten dotycny?

Nejlepší odpověď
Hykam

Nemůže, musí mít jeho úředně ověřenou plnou moc.

Další odpovědi
Mapel

Rozhodně osobu do registru vozidel přihlásit nejde. Přihlašuje se vozidlo a to může pouze majitel, nebo ten kdo má plnou moc.

Rozhodně z toho dotyčný problémy mít nebude, protože bez plné moci a kupní smlouvy vozidlo nepřihlásí.
Doplňuji:
Tak je příště sprdnu, že po mě chtějí kupní smlouvu.

cukrar

Žádnou kupní smlouvu nepotřebuje!!!!

Potřebuej jen ověřenou plnou moc, že smí vozidlo na nepřítomného odhlásit. (nahlásit změnu majitele je povinnen pod sankcí udělat prodejce).