dudu

Může nicnedělání unavit?

Nedávno jsem se setkal s následujícím a pro mne docela překvapivým výrokem:
I ten, kdo nice nedělá si rád odpočine!

Jaký máte názor a zkušenost o této „moudrosti“?

Nejlepší odpověď
ReHu

Nicnedělání unavuje 100%.
Proto se přece doporučuje aktivní odpočinek.
Nicnedělánáí jsem zkoušela a byla jsem z toho pořádně zničená. A myslím to vážně, ne jako Miroslavst.

Další odpovědi
ten který je

Je to pravdivá moudrost.Myslím si že ten kdo např.dává přednost cyklistice,procház­kám a má dostatek pohybu,tak ten je svěžejší než ten kdo se válí na gauči a kouká jen na TV.Lidé kteří nic nedělají jsou opravdu více unavení než lidé kteří se hýbou.Vím to podle sebe když jsou zimní měsíce.

BIGFOOT

Kdo je líný a nic nedělá,nejenže se nelíbí BOHU ,ale taky rychleji celkově chátrá.BIGFOOT

panenka

Ano je to tak já si den dopředu navařím uklidím a z toho nic nedělání jsem taky unavená.

verka

NIcnedělání unavuje nejen psychicky, ale i fyzicky. Nikdy jsem nebyla víc protivná a nikdy mne nebolelo víc tělo, jako když jsem zůstala bez práce doma.

gnr54

Jedno Vám řeknu „nic nedělat je strašný!“ Je lepší být utahaná z práce, nežli z nuděná a otrávená z nic nedělání.Jo a taky je lepší být hladový než přežraný!!!!

Michal

Může a hlavně znavuje duši a mozek.