Bronzový

Může nenosení spodního prádla v pubertě pomoci vývoji penisu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vývoji jakým směrem? Myslíš obdobně jako je to s akvarijníma rybičkama, že čím menší akvárko, tím míň se dorostou?

Další odpovědi:

Zlatý

Nosenie spodného prádla slúži aj na ochranu citlivých častí tela.
Vyývoju penisu pomáha skôr niečo iné.

Velikost penisu vezměž víceméně z DNA, pokud budeš nosit teplé spodní prádlo, tak ti už teď musím oznámit, že možná nebudeš mít nikdy děti, protože varlata s vajíčkama by měli být v chládku pro správné uchování, ale penis nezvětšíš tím, že nebudeš nosit spodní prádlo

Stříbrný

Spodní prádlo je ochrana citlivých partijí penisu a okolí. musí bát volné a spolehlivě odsávat pot. Na velikost penisu to nemá vliv. Proto jsou varlata mimo tělo aby se mohla povolením vláken regulovat jejich teplota.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

bolak: je to pravda s těma rybičkama? ..jsem totiž ve vývoji nosil dlouhá léta suspenzor, tak jestli ony mi to ty holky neříkají jenom naoko ,(

Zlatý

bolak

Já to někde že statisticky pokud je menší akvárko, tak se rybičky dorůstají menších velikosti, a to samý pokud je v akvárku víc rybiček, tak statisticky se každá rybička doroste mnohem menší velikost, než kdyby byly v akvárku třeba jen po dvou.

Každopádně Questman to možná myslí úplně jinak, třeba má namysli vývoj jako evoluci, možná že od toho čeká nárůst inteligence a vyšších mozkových funkcí.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.