JájsemRaibek

Může nemůže být považován avatar za sympatii?

Mohlo by být u člena odpovědí jjj123456789 použití fotografie bývalého prezidenta Srbska chápáno jako podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka, když má ve svém avataru použitou fotografii Slobodana Miloševiće, který byl uvězněn a souzen Mezinárodním tribunálem pro bývalou Jugoslávii pro obvinění z genocidy, válečných zločinů a zločinů proti lidskosti?

Nejlepší odpověď
quentos

Jistěže může. Těžko by si člověk volil za avatar obrázek něčeho, co je mu odporné.

Další odpovědi
led

Tak, ako máme svoju podobu a meno, pod ktorým nás poznaju vo fyzickom styku, tak aj tu avatar a nick predstavuje našu podobu a meno, pod ktorým nás tu poznajú. Avatar a nick je vlastne symbol konkrétného užívateľa, napríklad vy máte symbol „kuchára Raibeka“ zo Seagalových akčných filmov, (alebo sa mýlim) či s ním sympatyzujete, alebo ste jeho odporcom je váš problém. Iné je to však u oficiálnych podobizňach a menách štátnikov a štátnych znakov, na ich používanie sú presne stanovené pravidlá, tie by nemali byť použité ako avatar a nick

redy

Ne – je to recese 🙂

anonym

On už jinej nebude,ted to svádívna mladšího bratra,je to kravina.
Je to prostě případ,kterej s osobnostmi co má na avataru sympatizuje.

jjj123456789

Nebyl odsouzen, a souzen, to může být každý za každou blbost.