IK

Může někdo vymazat/nahlásit chybnou odpověď?

Některé chyby mě deprimují, co když tomu někdo uvěří? Mně to nahlásit nejde.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/matika-blee-xd#
Doplňuji:
Byla to trochu řečnická otázka, doufám že jste použili taky odkaz milí zlatí.

Nejlepší odpověď
www

Nejdříve mohou alespoň „stříbrní“.
Viz kodex.

Další odpovědi
anonym

Milá IK, tvé nahlášení proběhlo OK, ale protože jsi dosud bronzová, visí coby avizo u admini, dokud oni neprovedou fyzický výmaz.
U zlatých a stříbrných se sice přestane zobrazovat ve chvíli nahlášení, ale stejně nakonec rozhodne admini a buď potvrdí nebo vrátí a současně zašlou infomail s uvedením důvodu.
Jsi tu už 2 měsíce, je to popsáno jak v podmínkách, tak ve věčně se opakujících otázkách, jejichž odkazů je již za ty 2 roky celých 1250!!
Stačí zalistovat, neustále stejná písnička – do omrzení. viz ve zdroji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-nesnesl-moji-otazku-jak-casto-potrebujete-sex-ze-ji-vymazal-a-proc

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=maz%C3%A1n%C3%AD+o­t%C3%A1zek&sa=Vyh­ledat

IK

odpověď jsem si našla, hledám v liště od prvního týdne. Nečekala jsem, že zlatí budou odpovídat na mou tolik opakovanou otázku, když šlo jen o to aby zmizela chyba.
Každopádně děkuji za pomoc, až se mi z té chyby chtělo zvracet. Už chápu proč někomu tolik vadí pravopis, já jsem zase citlivá na matematické chyby. Opisovat hrubky mi nepřijde tak fatální, nakonec si člověk najde jak je to správně a naučí se to. Ale zřejmě mám malou důvěru k lidem kteří neumějí počítat, nevěřím že by se bez pomoci naučili.