Comanch

Může někdo potvrdit stávku?

Vidí někdo z vás z okna na tramvaje či autobusy? Skutečně to všechno stojí?

Nejlepší odpověď
anonym

Mrkni se na Novinky, vlaky se všude zastavily, tramvaje zatahují do vozoven dle jízdních řádů platných do půlnoci. Na Dejvické v metru protestuje 200 lidí z FB.

Další odpovědi
arygnoc

velmi šikovná stránečka je http://kam.mff­.cuni.cz/~babi­lon/zpmapa – aktuální stav vlaků (teď).

neví někdo něco podobného i o autobusech?

mj81

Možná bys měl upřesnit, o jaké město jde. Mě třeba pod oknem tramvaje, trolejbusy i autobusy jezdí zcela bez omezení 🙂