hanulka11

Může někdo poradit jak zprovoznit klávesnici?

Normálně ji připojíme do pc a jen tutá -nepíše ani písmena ani čísla jen svítí /inst. cd.nemám …půjde zprovoznit?

http://img.na­dapenny.com/t20/110­88/nadap115800593­470232.jpg
Doplňuji:
Dííííííky zítra to zkusíme a když tak ráda přijdu na radu

Odpovědi
blesk26

Tak to se bojím, že to holka má za sebou … tyhle věci se špatně opravují, nejspíše si budete muset koupit novou.

Miroslavst

Hanulko vidím, že máš multimediální, tak ale to by vadit nemělo. Windows by to měl vzít jako standardní klávesnici.
Podívej se do nástrojů a do klávesnice a nebo se podívej zda ji vůbec počítač načetl a to ve vlastnostech systému.
Pokud bys nevěděla, klidně mě napiš přes kontaktovat uživatele.

RQLM

PS/2 klávesnice musí být připojená ještě před puštěním pc, aby ji našel bios…

Děda Louda

Z obrázku tuším (není pro ilustraci nejvhodnější), že má klávesnice kulatý konektor staršího typu. Ten musíš zapojit do PC s (případnou redukcí na USB) ještě před jeho zapnutím.