lin

Může někdo doporučit CRM.

Pro výrobní firmu cca 7 lidí v obchodě, nejlépe česká firma, určitě česká podpora systému, pravidelné aktualizace.
Doplňuji:
Zkoušíme již 2. týden ten Bluejet a vypadá to velmi dobře, myslím, že už měnit nebudeme :D Je to rychle ovladatelné a otevřené – díky za tip.

Odpovědi
mikebedna

Osobně můžu doporučit BLUEJET CRM (www.bluejet.cz).

My vyrabíme komponenty pro automotiv máme na obchodě 9 lidí a funguje nám až na výjimky velmi dobře. Používáme jej cca rok a za tu dobu systém pravidelně inovují – podpora je v češtině a systém pochopitelně taky :D

jonnas

Já mohu doporučit vTiger.com – má překlad do češtiny a u malých firem je ideální

  • pracujete odkudkoliv (je to webové CRM)
  • data jsou uložena na vašem počítači nebo serveru a nikdo jiný k nim nemá přístup
  • instalace je snadná
  • cena je velmi nízká – tuším že je dokonce i verze zdarma…
  • můžete si nadefinovat produkty které nabízíte
  • je napojen na fakturaci
  • umožňuje evidenci kontaktů a aktivit u nich
  • vše se dá hezky zobrazit v grafech…
  • tím že je on-line může být občas pomalejší podle připojení…

případně rád pomůžu s instalací: tomas.beranek()e­mail.cz

itspec

No asi takto – vTiger je možná v češtině, ale na to abyste měl dalšího člověka, který tomu bude rozumět. Taky jsme ho zkoušeli a je to sice prima systém, ale je pro nás opravdu moc rozsáhlý. Bluejet jsem jako CRM sice dodnes neznal, ale podle těch videí na webu vypadá použitelně. Nic ale nehodnotím, pokud to nepoužívám. Zvažovali jsme Atolon, ale nakonec jsme jej zamítli kvúli tomu, že to je celé ve Flahi a to je podle nás bezpečnostní riziko. Jednak Flash, jednak záměry Adobe. Vyzkoušíme ten Bluejet – pomohlo by pokud tady někdo další napíše svojí zkušenost.