Rokio

Může se nějaká mentální porucha se úplně vytratit?

Mentální porucha, která byla vyléčena

Nejlepší odpověď
zzzzz

Podle mého názoru se nevytratí, pouze se medikací a terapií stopnou její příznaky, ale predispozice tam zůstane navždy. A platí, že když už se to jednou rozjelo, je dost pravděpodobné, že se to rozjede znova. Dobrým příkladem je např. psychóza.

Drape na základě čeho je tvůj názor? Nějaká studie??? Prosím o odkaz, ráda si k tomu něco přečtu. Předem dík.

Další odpovědi
Drap

Ano může.