bolak

Může nastat situace, aby dva dělali totéž, a bylo to totéž?

Nejlepší odpověď
Damiana

Je to spíš takové filozofické tvrzení. V pásové výrobě, všude, kde je zapotřebí přesnosti atp. musí (a nejen dva) dělat totéž.
Tahle „hláška“ platí hlavně v čistě individuálních záležitostech, kdy jeden má talent a druhý ho kopíruje. Může jít o lásku, umění, lidský postoj, řeč těla. Výsledek trapáka obvykle nestojí za nic. Je to jako srovnávat něco takového:
http://www.you­tube.com/watch?v=E­eW09sQ6qCM&fe­ature=youtube_gda­ta_player
S tímto:
http://www.you­tube.com/watch?v=hty­EmWL0Nlo&featu­re=youtube_gda­ta_player

Další odpovědi
Drap

Teoreticky to možné jistě je. V praxi si na nic podobného nevzpomínám. Snad jen u notorických alkoholiků . Když dva takoví začnou pít, a tělají tedy totéž, tak pijí oba dva většinou až do němoty a je to také totéž.

www

Podle mne je to naprosto běžné, třeba pokud ti dva nemají ujasněny kritéria výsledku.
V těchto případech k tomu dochází běžně.

vaiko

No samozřejmě sex; ten se dělá ve dvou a na jedný věci, přeci.