melanie

Může nám být oznámeno, že hodina odpadá ve stejný den, bez upozornění rodičů ?

To e nám totiž stalo a připadá mi to nějaký divný. Samozřejmě nám ještě nebylo 18 ani 15. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
carpediem

Může, pokud seš nějak retardovaná, tak požádej učitele, aby tě na tu odpadlou hodinu poslal do jiné třídy, jistě to rád udělá.

Ty jo, já byla vždy nadšená, když něco odpadlo.

trpaslicek

Nám něco odpadalo furt a nikdo to neřešil.. na zš i na sš. Pokud už je člověk na druhém stupni zš tak už se o něj asi tak moc okolí nebojí 🙂 domů snad všichni trefí.
Jo a nám se ani na základce ani na střední nedávalo vědět rodičům, že něco odpadlo..

NeřeknuCZ

Nám hodiny občas odpadají už + – od 5. třídy až doteď (8. tř. základní školy) a nikdo to neřeší. Vyučující nemusí dávat upozornění nebo oznámení rodičům. Jestli hodina odpadne tak jdi domů, na oběd nebo jen tak ven s kamarády … ušetřená hodina. U nás když něco odpadne tak z toho všichni mají radost :D

Pepa25

Odpadání je normální, to bylo vždycky, nelze vyloučit, že se něco stane.

ivzez

Melanie,
dokázala bys předem informovat
o něčem, o čem ještě nic nevíš?

A tak je tomu i s těmi hodinami. Ví-li vedení školy
o problému předem, může zajistit suplování nebo
hodinu přeložit na jiný den (odpadne až hodina,
pro kterou se nepodaří problém vyřešit jinak)
a včas o tom informovat rodiče.

Nemůže-li škola zajistit alespoň dozor, pustí
žáky domů (nesmí je nechat bez dozoru).