kacena 123

Může nadřízený nařídit sbírání vajglů jako úklid?jedná se o venkovní prostory kolem pracoviště

Nejlepší odpověď
anonym

U nás ano i v případě,že nejste kuřák.Nejedou stroje,tak alou.A to máme kuřárnu.Stejně(jsou to vždycky chlapi)hází na noční,když tam nejsou,,kravaťáci" vajgly všude.Máš dvě možnosti,prás­kej,nebo uklízej.Hádej,jak to dopadne.Hřbet ohýbáme všichni.

Další odpovědi
Zbynas

Pokud to není vyloženě v popisu práce a vajgly nejsou důsledkem živelné katastrofy, tak ne.

anonym

Pokud jsi je tam naházela, pak ano…
😉
Jinak – neodpovídá-li úklid pracovnímu zařazení (smlouvě), ne.

anonym

Proč si stěžuješ..když se Ti to nelíbí můžeš jít, nikdo Tě tady nedrží..máme svobodu, takže běž, přijdou další, kterým to nebude vadit.Tak takovýmito slovy častoval majitel nás, když jsme MUSELI V ZIMĚ HÁZET SNÍH, V LÉTĚ ZAMETAT PRACH NA ULICI, atd., zkrátka práce, které jsme neměli v pracovní smlouvě.Nebyla práce , tak buď propustit a nebo dělat něco jiného a za méně peněz.A tyto práce jsme dělali za MENŠÍ peníze.

Ale zase naopak v jiné firmě KUŘÁCI, které chytil majitel venku kouřit, tak sbírali veškeré vajgly po dvoře (i když tam byly popelníky, tak málokterý kuřák to tam hodil).

Takže můžeš klidně dát výpověď, nikdo Tě tam nedrží…máme svobodu a demokracii, tak si ji užívej.