Lukfried

Může mu hypnoza nějak pomoci při učení cizích jazyků?

Dobrý den, mám problémy s učením a chtěl bych se zeptat, jestli by mi hypnóza mohla v tomto případě pomoci. Potřeboval bych nějak vsugerovat, aby mě to učení bavilo a hlavně mám problémy s učením cizích jazyků. Budu rád za nějakou normální odpověď, děkuji.

Odpovědi
gecco

Pravděpodobně směšuješ dvě věci

  • učení v hypnóze (příp. podprahové učení)
  • hypnotickou (posthypnotickou) motivaci

😉
No – může ti pomoct i hypnóza – ale nepočítej s tím, že jde o něco ´zadarmo´, že se necháš zhypnotizovat a druhý den ovládáš jazyky slovem i písmem jako rodilý mluvčí…
😁
Pokud máš problémy s učením (soustředěním…) a nedokážeš se ´sám´ přemoci, navštiv psychologa – pomůže ti zvládnout techniky, které ti soustředění umožní – ale ani to není ´zadarmo´, i tyto techniky se musíš naučit.
Musíš chtít – bez toho to nepůjde…
😉