samicek333

Může morče piškoty?

Může morče dětské piškoty? Že prý jen tvrdé okraje, jak to je? Může je celé, nebo je nějakou část? Tomu našemu dávám jednou za čas kousek piškoty a docela jí to chutná a zatím jí nic nebylo…
Doplňuji:
My už takovou kouli máme :/

Nejlepší odpověď
Berušinka

Nemělo by – budeš z něho mít za chvilku akorát kouli. Dej mu pořádně šťavnaté jablíčko nebo okurku a bude spokojené.

Další odpovědi
Ella

pak se nediv, že je tlusté, když mu dáváte piškoty a pampelišku! salát a ovoce a zeleninu a seno!

hanulka11

také jsem dávala piškot ale ne často.

baghira

Jako pamlsek jednou za čas jistě ano.
Jako hlavní nebo převažující zdroj potravy to nemůže ani člověk (a ten už něco vydrží).

kost

Piškoty jako pravidelnou stravu bych morčeti rozhodně nedával.Jednak z toho bude příliš tlustý a může mít nějaké zažívací potíže které můžou být i smrtelné!Ale jednou za čas mu piškoty neuškodí ba i třeba mu pomůžou k tomu že se líp vykadí.. :)

amelie95

piškoty může ale tloustne z něj.raději mu dávej mrkvičky,jablka atd.Ale nedaváje toho moc..morče se moc nažere,bude v sobě mít dost vody a je velka pravděpodobnost že umře.

táraný

Nemělo by je jíst protože morčata trpí cukrovkou a v piškotech je nejen hodně cukru ale i hodně kaloriích atd.