Andymachy

Může morče listy z jahod?

Dobrý den,
Nikde jsem nemohla zjistit jestli morče může listy z jahod já si myslím, že ANO, ale raději se ujistím.
Děkuji :)

Nejlepší odpověď
nes

Morče sice nemám, ale králíka. Tomu listy z jahod dávám, ale né moc. Samozřejmě by neměly být sbírané poblíž silnic a tak. Měla bys je umýt a podat suché, ne mokré. Kdyby dostalo morče průjem, tak tyhle listy z jeho jídelníčku radši vynech.