Mousinek

Může mobil poškodit zdraví?

Třeba mozek?

Nejlepší odpověď
anonym

ne,ale můžete se z některých sms zpráv zbláznit

Další odpovědi
Miroslavst

Ano může. Psychicky se zhroutíte při pohledu na telefonní účet.

myšpulín

Věřím, že ne, jinak by jsme všichni pak byli na hlavu, protože dneska má mobil každý.

hanulka11

To snad ne, ale počkej…možná kdyby tě s ním někdo praštil po hlavě????????

Neguš

myslím,že nemůže,ale jak je to skutečně ukáže až čas.Pokud se někdo snaží dělat katastrofické soudy,nepatří mezi racion.myslící li­di.

Mili @

Kdo ví…

skorcovaz

Už Vám někdy padle Nokia E90 na nohu?