Zlatý

Může mně prodej věcí přes e-Bay přinést vyšší zisky nežli třeba prodej přes inzertní weby typu Bazoš.cz?

... a jak? ... a když e-Bay není jenom českej web, zvyšuje se inzercí na něm i pravděpodobnost prodeje daný věci?

Odpovědi:

Nevím jestli na českém trhu, ale pokud chcete prodávat v zahraničí, tak určitě. "Problém" může být ale v tom, že bude ebay pravděpodobně zahraniční firma a pokud tu nemají pobočku a něco jim budete platit, případně vám budou něco vyplácet, budete se muset stát plátcem DPH nebo identifikovanou osobou.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Určitě může - už proto, že oslovíš širší základnu potenciálních kupců...
;-)

Bronzový

minerz

Mas neco konkretniho co bys chtel posilat. Tohle je hodne zajimava otazka a dal jsi mi tim brouka do hlavy. Kazda kacka navic se mi ted hodi. :) Mozna bude zalezet na poptavce dane veci v zahranici? Pokud udas zeme kde to e-bay bude viditelne. Nevim jaky je system, ale asi kdyz to das bez nakych nastaveni tak to bude anglicky a asi pro EU staty? Jestli-ze pak po te veci bude shanka a u nas si ji koupil levnejsi nez bys ji mohl prodat tam a bylo by to pro ne stale vyhodne, tak to by byl treba jeden ze zpusobu jak si neco privydelat. Ted zalezi kolik by to bylo a tak dale. Da se o tom dost premyslet.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.