může mladistvý prodávat bižuterii?

mohla bych prodávat bižuterii spolužákům? není to trestné? když to není nijak vzlášt velký obchod… ==== spolužák chce pro mamku naušnice- já mu je udělám- on my za to dá peníze… potřebuji k tomu nějaké svolení dospělého nebo nemůžu vůbec?

Nejlepší odpověď
Drap

Oficiálně ne. Ptala jsi se na to samé přžed dvěma dny. Co si domluvíte mezi sebou, je vaše věc.