Braník

může mít zdravotní stav vliv na katastrofické až nepochopitelné sny?

děkuji za názory

Nejlepší odpověď
led

Ano, to ale neznamená sny veštecké. Aj počas spánku, snívania, mozog spracováva telesné informácie, ktoré sa môžu premietnuť v snoch

Další odpovědi
zjentek

není to prokázané,ale hledal bych v tom, jakým směrem se ubírá mé myšlení.ve snech se mimo jiné zřejmě promítá jakýsi trailer z mysli a vědomí člověka. Takže když budu nemocný a budu muset s tím žít(myslet na to), bude to mít vliv na sen, který je jakési smíření se s tím, co už proběhlo. Jinými slovy, na co myslím, sen mi přetvoří na fakt (vyrovnání se s dějem). A naopak. Což mě navádí na myšlenku, jestli netvoříme prostor svým myšlením..ale to už sem nepatří .).) Jinak třeba já mám nepochopitelné sny celý život,ale nemyslím si, že bych byl nějak nemocný. Ten, kdo udělá sny pochopitelné( vysvětlí sen), tak ten rozluští ten kód (odpoví vám na otázku)
Doplňuji:
„mé myšlení“ znamená to které myšlení