Může mít Všemohoucí Bůh chromozomy?

http://www.wi­kiskripta.eu/i­mages/thumb/8/83/Chro­mosomy_Flemmin­g_1882.jpg/200px-Chromosomy_Flem­ming_1882.jpg

Nejlepší odpověď
poa.li

Myslím, že oddělovat Boha od nás – vnímat ho jako samostatnou osobu je dost zavádějící. Vede to ke zbytečným úvahám. Odpověď: Ano, má..

Další odpovědi
hanulka11

určitě ne, protože všemohoucí bůh neexistuje ,jinak by se nedělo -to co se na světě děje kdyby existoval

dudu

Nejen podle sumerských mýtů, ale též podle Mojžíšovy knihy Genesis /hebrejsky Berešit/ jsme příbuzní bohů, neboť tito stvořili člověka k obrazu svému a jeho duše je tvořena částí jejich genů, tedy chromozomů.

mojitek

kdo je to „všemohoucí bůh“ ???
Pokud vím,tak lze mluvit o „bozích“ a určitě ne o všemohoucích.
Ale na otazku odpovím ANO- tito bozi maji chromozomy