klumprt

Může mít uživatel Odpovědí syndrom vyhoření?

Samozřejmě mám na mysli vyhoření vzhledem k vlastnímu působení na Odpovědích. Jak se to projevuje? Zažili jste to na vlastní kůži?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Spíše jako vyhoření,zde někteří měli sindrom znechucení z některých účastníku odpovědí,ale najdou se tací účastníci i v této době.

Další odpovědi
led

Ano, v jednom období tu niektorí, dnes už bývalí užívatelia pôsobili ako „podpaľači“ a dokázali tu mnohým zneprijemniť pobyt na tejto stránke. Mnohí z tých „podpálených“ užívateľov po niekoľkoročnom úspešnom pôsobení, po požiari nepríjemností plameňov závisti, potom radšej odtiaľto odišlo s nepríjemným pocitom straty vlastným rozumom (bez podvodov) vybudovaného úspechu.
Doplňuji:
pokračovanie v diskusii

led

„Jak se to projevuje?“
najprv sa objaví prvý „kritik“ osočovaním každého vášho príspevku, neskôr sa okolo neho začnú zhlukovať priaznivci kritiky, prípadne vytvorené falošné nicky a útoky sa nevyberaným spôsobom zosilnia. Pomaly sa začnete cítiť ako handra na umývanie dlážky, prípadne „odpadovej nádoby WC“. Niektorí to riešia odchodom, niektorí, citlivejší, dokonca musia vyhľadať zdravotnú pomoc a niektorí,
tí odolnejší, pokračujú ďalej vo svojej činnosti, prípadne začnú protiútok analyzovaním a dokladovaním zákernej činnosti podpaľačov a ich nohsledov, až tí musia s hanbou odísť.
„Zažili jste to na vlastní kůži?“
Nielen ja ale i mnohí zlatí a strieborní, pretože v prípade podpaľačov išlo práve o tieto čelné pozície. Mnohokrát sú to typy, ktorým stačí sa dostať na prvé miesto v tabuľke a hneď utlmia svoju činnosť, pretože dosiahli cieľ svojej ješitnosti „Nik nad nich nie je, sú najlepší,,,“ aspoň podľa tabuľky, keď už nie v skutočnosti.

annas

Ad led, máte pravdu. Jenže bylo málo těch, kteří si tyto praktiky uvědomovali. Raději uvěřili „zákeřným podpaľačom“.

I když je to minulost, stále někteří rozšiřují zkreslené informace. Bohužel, vypovídá to jen a jen o nich…

Rozumějí jen tomu, co sami zažili … Stačilo by, kdyby se řídili slovy – jenže nešťastné kdyby …

[Steinbeck John Ernst]

„Nemám rád petržel, nerad ji vidím, nikdy si ji nekupuji, ani ji nejím. Ale nepomlouvám ji, nevymýšlím si na ni.“

annas

Nevýhoda řazení příspěvků v diskusi, když některý z nich admin smaže. Tak se stalo i tentokrát. Odpověď i diskusní příspěvek uživatele jjj… admin smazal. Slova led „Láskavo si poriadne …“ byla určena jemu.

Potvrzuje to i v příspěvku " Ha, čo sa môže stať .. ".

Vznikne nedorozumění … ale i zneužití interpretace … kdo se bude dívat na zdrojový kód stránky, jaké bylo správné pořadí?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Láskavo si poriadne prečítajte moju odpoveď a pokračovanie v diskusii a zamyslite sa nad ich zmyslom.
Zjavne vám uniklo „osočovaním každého vášho príspevku, neskôr sa okolo neho začnú zhlukovať priaznivci kritiky, prípadne vytvorené falošné nicky“
Pokiaľ ide o vaše slová „ale nepovažujete za podvod, když vám vše obodují kamarádi a ještě se povyšujete nad ty, kteří si to dělají sami?“, nestarám sa o bodové hodnotenie mojich odpovedí, ale o ich čitateľov a ich názory., dokonca ani nepoznám okrem dvoch (jeden bývalý a jeden súčasný) ani jedného užívateľa podľa jeho skutočného mena. Jediný o kom som vedela niečo bližšie bol bývalý užívateľ Dr.Axl, ktorý mi dal na seba adresu. Preto aj keď s vami nesúhlasím, dokonca vyjadrenie o mojom schvaľovaní podvodu považujem za urážlivé, napriek tomu vám sem odpovedám.

led

Ha, čo sa môže stať, ak niekto, zjavne admin odstráni diskusný príspevok na ktorý som sem poslala odpoveď „Láskavo si poriadne prečítajte moju odpoveď a pokračovanie v diskusii a zamyslite sa nad ich zmyslom…“ Potom krázne výjde, že vlastne kritizujem a odpovedám na príspevok „Ad led, máte pravdu. …“, ktorý sa týmto odstránením dostal pred moju odpoveď.
Jestvuje ešte jedna krásna finta na skreslenie, vopchať svoj príspevok tak, aby nebol ako odpoveď na váš príspevok, ale na niečo iné.
malá ukážka:„Milá Led…“ ktorá bola napísaná až po mojom príspevku „To znamená, že tí čo v tomto súhlasia“, ale to už s odstupom času nikto nepozná. Aj to je spôsob vyhorenia. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-zemanovi-ze-odmitl-toho-amerikana#dis­cussion