Miru1

Může mít ryba žízeň ? Co myslíte ?

Nejlepší odpověď
quentos

Myslím, že ve vodě těžko – tam nemá o tekutiny nouzi… žizeň může mít leda v síti ;{)= nebo když omylem vyskočí na souš…

Další odpovědi
anetadela1

Četla jsem, že ryba mít žízeň může a nemůže. Prý když chce, tak se ve vodě prostě automaticky napije. Když se dostane ven z vody, tak bych neřekla, že je to žízeň, ale dušení a následné udušení.

Fly

Je to možné, ale já myslím že nemá, voda se jí do těla dostává tak nějak automaticky. Umíš si představit, kolik by toho denně vypila velryba 🙂

dagry

Tady se někdo moc dívá na reklamy, že jo? Nesmíš to tak žrát.

Michal

Může!

misulinka

podle me ne ze ma jyny organismus ale newim myslim si ti???????????­???????????????

Ema Rychlá

Super úlovek. A chodíte na ryby jenom přes den a nebo se dokážete zavřít a vydržet s přírodou i přes noc? Protože pokud ano, pak bych vám doporučila zvážit nákup rybářského lehátka se spacákem z https://www.spor­tcarp.cz/campin­g/rybarska-lehatka/. Já jsem mému chlapovi letos pořídila a nemůže si tento dárek stále vynachválit. Je z toho prostě a jednoduše úplně unešený.