Salio

Může mít pes orgasmus?

Nejlepší odpověď
annas

Zvířata všech druhů mají orgasmus – od nejmenšího zvířátka až po největšího slona. A všem zvířatům se to zřejmě líbí.
Nestávají se impotentním, protože si s tím nedělají starosti.

Jedině člověk se vlivem starostí stane impotentním… jako jediný živčich…

Zdroj: http://osho.ta­dy.info/osho/prom­luvy/sex/sex35­.php

Další odpovědi
Berušinka

Orgasmus mají minimálně všichni savci – jak jinak bys zvířata chtěla množit – pokud by neměli ten slastný pocit – to by se na to vyprdli a organismy by vyhynuli.
Doplňuji:
Ricco: Nemáš pravdu, zvířata mají jinou sexualitu než my. Takle to nemůžeš srovnávat.

casey

Berusinka ma pravdu. A proto je nas tolik

01Ricco

Ne nemají, je to téměř výhradně záležitost lidí. Orgasmus mají zřejmě ještě někteří vyšší primáti a snad i delfíni. Proto také lidé sexují i z jiných důvodů než je plození potomstva. Fena na sebe psa mimo to kdy hárá nepustí (a to ne každého), pokud by zvířata měla orgasmus pravděpodobně by se oddávala sexu na potkání.
Petka: nikde v odpovědi nerozlišuji mezi psem a fenou.

petka

Ricco: dotaz zněl,zda může mít orgasmus pes, nikoli fena!