Muže mit nekdo postich za to že 14kluk a 14holka maji sex ?

Treba jestli potom s tim nemaji problem rodice
Doplňuji:
Myslim jako že by měli potom rodiče problem s policii

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rodiče budou mít problém hlavně se sociálkou!!! Takže doporučuji do 15 to nedělat. Také se může stát, že budou holka i kluk umístěni do nějakého výchovného nebo diagnostického ústavu, samozřejmě, každý do jiného :-((( A co je nejhorší??? Holka může otěhotnět!!! To by pak pyl průšvih jak hrom!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Za nezletilé deti v plnom rozsahu zodpovedajú ich rodičia, prípadne zákonní zástupcovia (adoptívní rodičia, zvereneckí rodičia,...)

Bronzový

Jedine, kdyz to bude nekdo filmovat a davat do Internetu. Jak jinak ? Tim, ze to jenom jeden z nich prohlasi ? Takovych kecalku je.....:)
Ale co se zakona tyka ---mohou i 13ti leti mit normalne ( legalne) sex. Problemy by dostal jen ten, co jim poskytl postel -- pokud by byl starsi....:)
Doplňuji:
uz zase ivzez....:)

Stříbrný

Petra15 odpovídá špatně:

V případě, že ani jednomu nebylo 15,
nemůže být ani jeden trestně stíhán.

To však neznamená, že by to bylo legální.

No pokud maji jen sex tak ne, spíš bude problem až otěhotní , to bude socialka a podobně no. Takže bacha a hlavně se nechlubit kamaradkam to by taky mohl byt problem, , zavidela by rekla by to ucitelce nebo tak a pruser je na svete . Zkus http://www.haraseni.cz/…

Diskuze k otázce

Bronzový

petra15

ivzez
ted si ale odporujes...jak "spatne"? Ty sis na mne zasedla co ? Misto abys pochvalila---je to spatne...:)
Nepsala jsi, ze jsi 4x starsi (?)---a tak to by mne zajimalo, jestli se u vas v rodine taky chvalilo--a nejen trestalo(coz mi ale tak pripada)
ale jinak se mi tvoje prispevky libi, jakozto "kontrastni program"k mym...:-)
v podstate jsem se pobavila tvym hodnocenim, ze moje znalosti nemciny "nejsou"100%ni...(a pritom jsou, kdyz to prece Princess rika, tak to tak je). Muj navrh byl : poslat si "krkolomny,"libovolny, cesky text v delce 4 radku a dostat ho okamzite(do 2 min)bezchybne prelozeny zpatky---a to tak dlouho(sem a tam)az jedna z nas rekne, - anebo obe budeme konstatovat, kdo vyhral....ale ty mlcis...ty 100%ni profesorko...:-)

Stříbrný

ivzez

Petro15, nezasedla, odpověděla's špatně (= chybně).
To, že někdo nemůže být kvůli nízkému za něco stíhán,
neznamená, že by se ta činnost zlegalizovala.

Pochválit?
Mileráda.
Až potkám tvou první správnou odpověď ...

Trollování si nech jinam!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.