Mika47

Muze mit kote odcervene bytove kocky cervy?

Nejlepší odpověď
anonym

Může. I bytová kočka může být napadena cizopasníky a zdroj můžete do bytu přinést vy na botách ap. Pokud kočka není odčervována pravidelně, koťata se nakazí už během nitroděložního vývoje nebo mateřským mlékem po porodu. Veterinář nebo v lékárně poradí vhodný preparát. Něco k vysvětlení je např.tady:
http://www.ve­terinahb.cz/od­cerveni-psu-kocek/

Další odpovědi
Děda Louda

Určitě.

elektrikář

Pokud se setká z vajíčky parazita je to možné pro jistotu kupte tablety a dejte je všem zvířatům která máte doma.

mosoj

Ano. Taktéž štěňata se začervená běžně rodí.

BaruBeru005

Asi vás zklamu, ale určitě. Vždycky je důležité je dát včas odčervit a oočkovat. Krmení potom také správně važte, až koťě trochu vyroste, zkuste dávat kvalitní granulky s vysokým obsahem masa, aby se tomu předešlo. Třeba Carnilove je fajn a nám to papá v klidu.