Loreta

Muze mi uskodit kysele jidlo,ryby,uzeniny s octem atd;kdyz jsem tim posedla?

Mamka,rika ze to neni dobre,ale ja neumim tomu odolat.Aspon denne si kysele musim dat.Za vase nazory dekuji.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne neuškodí já taky jím kyselé ryby,utopence,ze­lí,atd.Dokonce na hubnutí je dobré jablečný ocet denně.Jen to nesmíš přehánět.

Další odpovědi
tom004

Tělo si většinou řekne o to, co potřebuje. Jen je dobré to nepřehánět.

franku

Neškodí to,ale nesmíš si překyselit žaludek.

Děda Louda

Kyselé jídlo ti neuškodí. Větším nebezpečím je ta posedlost. Když kvůli zákazům a domnělým hrozbám nebudeš jíst kyselé, určitě si snadno najdeš nějakou substituci, jež může postupně přerůst v závislost. Toho se střez, nemívá to dobré konce.

elektrikář

Chutě na kyselé dobroty je u dívky podezřelá
většinou se musí chystat svadba.Hodně štěstí.