annas

Může mi to prosím někdo vysvětlit?I?I

Teď před chvílí jsem chtěla odpovědět a nešlo to,chtěla jsem označit odpověď jako dobrou a také mi to nešlo,no a najednou to zase jdee?I?I Moc tomu nerozumím,jsem to ale tur.
Doplňuji:
Hele díky,už nemusíte,já si ty pravidla četla jen jednou a v hodně velké rychlosti,už tomu rozumím,děkuji Vám paní Annas,po Vaší zmínce o bodech jsem si to přečetla celé znovu a důkladněji.
http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/znate-vyznam-pojmu-islamske-arabske-kultury

Ještě jednou dík. S takovýma pravidlama jsem se ještě nikde nesetkala.

Nejlepší odpověď
annas

Jste tady krátkou dobu. Nejdříve musíte získat určitý počet bodů za své otázky či odpovědi. Podívejte se dole na stránku na Bodování uživatelů, tam se dovíte všechny informace.

Další odpovědi
rynek878

stane se,asi nějaký malý výpadek.

Annas,má pravdu,teď jste pokročilá,tak už je to zase lepší,ne?