zjentek

Může mi sova po setmění unýst jorkšíra ze zahrady v okolí centra města?

Predátor- sova, kořist- jorkšír ..Fenynka!

Odpovědi
gecco

Je to málo/hodně pravděpodobné

Je to hodně málo pravděpodobné…
😉
Jednak jediná sova, ochotná ulovit yorka – výr, se poblíž center měst moc nevyskytuje a druhak dává přednost menší kořisti…
Ale možné to je.
___
Ale bacha na třeba divoká prasata – ta by si yorka dala bez vyptávání…
😉

Lamalam

Ochotně, bez rozpaků či potíží

Jorkšír je taková větší, chlupatá krysa, tu výr slupne bez problémů.

Jan Kunčar

Je to málo/hodně pravděpodobné

To by si musela vypůjčit na pomoc vrtulník.

Lukáš Rusek

Co by tam sova dělala, tam nebude...

Ve centru města asi sov moc nebude. Je tam ruch a to sovy nemají rády :).

Savier

Co by tam sova dělala, tam nebude...

zjentek

An, původní „neotázka“ Vám, předpokládám, musela trhat všechny smysly… ;)